Zawodniczki z UKS Herkules brązowymi finalistkami finałów wojewódzkich

AKC
Dziewczęta z Kochanowic wzięły udział w finale wojewódzkiego III Turnieju Orlik 2012 o Puchar Premiera Donalda Tuska. Ze sportowej rywalizacji wyszły z brązowym medalem.

Po wygraniu eliminacji powiatowych w Lublińcu oraz eliminacji rejonowych w Blachowni, zespół dziewcząt z UKS Herkules Kochanowice rocznik 1999-2000 zakwalifikował się do finału wojewódzkiego, który był rozgrywany w

W finale łącznie z zespołami chłopców startowało 24 zespoły. Wszystkie drużyny grające w turnieju finałowym dostały komplety piłkarskie, w których zagrały mecze finałowe.

Tylko zwycięzcy turnieju wojewódzkiego mogli pojechać na turniej finałowy do Warszawy.Po emocjonujących pojedynkach dziewczyny z Kochanowic zajęły trzecie miejsce i zdobyły brązowe medale oraz pamiątkowy puchar. Turniej wygrały dziewczęta ze Świętochłowic i to one pojadą do

Zespół z Kochanowic wystąpił w składzie – Kamila Dymarek, Stefania Wodarz, Karolina Duc, Sandra Kanejska, Maja Kołek, Magda Czernikowska, Magda Łupierz, Ilona Jelonek, Marta Krus, Anna Szewczykowska. Trenerem dziewcząt jest Bogusław Maciejewski.