MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy z tygodnia 14.04.2024. Co działo się w Lublińcu. Zobacz, jakie wydarzenia przeoczyłeś

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Lublińca, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wyniki wyborów 2024 - rada powiatu lublinieckiego. Kto wygrał w Twoim powiecie?”?

Przegląd tygodnia: Lubliniec, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wyniki wyborów 2024 - rada powiatu lublinieckiego. Kto wygrał w Twoim powiecie?

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalne wyniki wyborów samorządowych do rady powiatu lublinieckiego. Kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4? Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy w twoim regionie. Poznaj wyniki głosowania w wyborach samorządowych.

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Kochanowice

Wybory samorządowe 2024 zakończyły się. Polacy, którzy zdecydowali się wziąć w nich udział, oddali już swoje głosy, a lokale wyborcze zostały zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne wyniki, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Jak zagłosowali wyborcy i kto obejmie fotel wójta gm. Kochanowice oraz zostanie radnym gminy? Już wkrótce opublikujemy szczegółowe informacje.

📢 Za nami półfinał Miss Polonia 2024. Był pokaz w bikini, rozmowa z jury... Zobacz ZDJĘCIA. Było ponad 100 dziewczyn

Za nami Półfinał Miss Polonia 2024 - wyłoniono już listę finalistek! 3 kwietnia 2024 roku to data, która na długo zapadnie w pamięci ponad setce dziewczyn. W tym dniu w Warszawie odbył się Półfinał konkursu Miss Polonia 2024, który świętuje swoje 95-lecie. Ponad 100 kandydatek z całego kraju stawiło czoła rywalizacji o tytuł finalistki. Zobacz zdjęcia...

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Lubliniec: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Lublińcu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Oto wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Pawonków

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Pawonków oraz kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Koszęcin w wyborach 2024

Za nami wybory samorządowe 2024. Mieszkańcy gm. Koszęcin oddali swoje głosy. Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki, a więc wiemy, kto zdobył mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Zobacz, ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Boronów

Za nami wybory samorządowe 2024. Mieszkańcy gm. Boronów oddali swoje głosy. Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki, a więc wiemy, kto zdobył mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Zobacz, ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na burmistrza w Lublińcu

PKW ogłosiła oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej zobaczysz, jakie rezultaty w głosowaniu uzyskali kandydaci na burmistrza Lublińca oraz kto otrzymał mandat radnego miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy i kto będzie sprawował władzę w rozpoczynającej się kadencji.

📢 Nietrzeźwi rowerzyści przyłapani na ulicach powiatu lublinieckiego

Lublinieccy policjanci przypominają wszystkim użytkownikom jednośladów o przestrzeganiu obowiązujących przepisów ruchu drogowego oraz zachowaniu trzeźwości. Tylko wczoraj na drogach powiatu lublinieckiego mundurowi zatrzymali trzech nietrzeźwych rowerzystów.

📢 Burmistrz Lublińca o planach budowy basenu: "Nie wyobrażam sobie zadłużenia miasta"

Podczas ostatniej Sesji Rady Miejskiej zwołanej 4 kwietnia, burmistrz Lublińca Edward Maniura odniósł się do planów budowy krytej pływalni na terenie miasta. Wciąż realizacja tej inwestycji stoi pod znakiem zapytania.

📢 Lubliniec. Na komunikację autobusową trzeba będzie jeszcze poczekać

Opóźnia się względem pierwotnych planów uruchomienie komunikacji miejskiej w Lublińcu. Wszystko jednak wskazuje na to, że jest do tego już bliżej niż dalej, gdyż miasto poczyniło kolejny krok w tym kierunku.

📢 Nowi radni w LUBLIŃCU! Poznaj ich - zobacz ZDJĘCIA [wybory 2024]. Te osoby dostały się do Rady Miasta w Lublińcu!

LUBLINIEC. Oto nowi radni - wybory 2024. W Radzie Miasta zasiądzie 21 radnych. Część z nich to weterani, ale są i nowe twarze. Zobaczcie, jak wyglądają przyszli radni Rady Miejskiej w Lublińcu.

📢 WSPANIAŁE panie z pow. lublinieckiego! Oto Córki, Matki i Kobiety dojrzałe - ZDJĘCIA. Ostatnie dni głosowania. Która wygra?

WSPANIAŁE panie z pow. lublinieckiego! W plebiscycie biorą udział wspaniałe panie, które walczą o wygraną w trzech kategoriach: córki, matki i kobiety dojrzałe. Które kobiety z pow. lublinieckiego zwyciężą? Głosowanie trwa jeszcze tylko 2 tygodnie...

📢 Nowi radni SEJMIK ŚLĄSKI! Poznaj ich - zobacz ZDJĘCIA [wybory 2024]. Te osoby dostały się do Sejmiku w woj. śląskim!

Nowi radni SEJMIK ŚLĄSKI. Oto nowi radni - ZDJĘCIA! W niedzielę 7 kwietnia wybraliśmy NOWYCH radnych do Sejmiku! W poprzednim materiale publikowaliśmy zdjęcia list z państwowej Komisji Wyborczej, teraz przyszła pora na ZDJĘCIA zwycięzców! W galerii prezentujemy poszczególnych nowych radnych. Oto oni...

📢 Koncert Gwiazd Telewizji TVS w Lublińcu. Kto wystąpi?

Już 18 kwietnia o godzinie 17:30 miłośnicy kultury i dobrej muzyki z Lublińca i okolic mają niepowtarzalną okazję doświadczyć wyjątkowego koncertu w Miejskim Domu Kultury.

📢 Lubliniec. Rozmowa z Edwardem Maniurą. Jak będzie wyglądała jego ostatnia kadencja na fotelu burmistrza?

Rozmawiamy z burmistrzem Lublińca tuż po wyborach samorządowych, w których ponownie pokonał swoich rywali w pierwszej turze. Jak mówi jest już weteranem wyborów i jako jedyny w kraju sprawował funkcję burmistrza dwóch miast - najpierw Woźnik, a później Lublińca. Jak Edward Maniura widzi swoją ostatnią kadencję na fotelu burmistrza?

📢 Lubliniec. Rocznica katastrofy smoleńskiej. Przedstawiciele samorządu złożyli kwiaty przy pamiątkowej tablicy

Przedstawiciele Rady Miejskiej i Urzędu Miasta w Lublińcu oddali hołd ofiarom katastrofy w Smoleńsku z 2010 roku.

📢 Wybory 2024 LUBLINIEC - nowi radni! To oni teraz zasiądą w Radzie Miasta LUBLINIEC. Oto LISTA zwycięzców z PKW!

Wybory 2024 LUBLINIEC - nowi radni! Policzono już wszystkie głosy! Mamy już oficjalne wyniki, kto dostał się do Rady Miejskiej Lubliniec. Sprawdź LISTĘ z Państwowej Komisji Wyborczej.

📢 W OSP Chwostek powitali wóz bojowy. To trzeci nowy wóz bojowy dla strażaków w OSP Chwostek

Wielkie Święto dla OSP Chwostek. W poniedziałek 8 kwietnia do miejscowej OSP przybył nowy wóz strażacki.

📢 Wybory 2024 POW. LUBLINIECKI - nowi radni! Kto dostał się do Rady Powiatu Lublinieckiego? Oto LISTA zwycięzców z PKW!

Nowi radni z POWIATU LUBLINIECKIEGO - wybory 2024! Policzono już wszystkie głosy! Mamy oficjalne wyniki - oto LISTA Państwowej Komisji Wyborczej. Poznaj zwycięzców z miejscowości: Boronów, Herby, Woźniki, Koszęcin, Ciasna, Kochanowice, Pawonków, Lubliniec.

📢 Wybory 2024 w powiecie lublinieckim. Wszystkie wyniki w pigułce: Lubliniec, Woźniki, Herby, Boronów, Ciasna, Koszęcin, Kochanowice, Pawonków

Za nami wybory samorządowe. Wybieraliśmy w nich rady miast, gmin, powiatów, burmistrzów i wójtów. Niektórych kandydatów czeka jeszcze druga tura 21 kwietnia. Sprawdźcie szczegółowe wyniki w jednym miejscu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na lubliniec.naszemiasto.pl Nasze Miasto