Żwirex Hadra wrócił z obozu i zaprasza w weekend do siebie [FOTO]

AKC
A klasowa drużyna Żwirexu Hadra wróciła z obozu sportowego we Władysławowie, podczas którego zawodnicy mieli okazję trenować w Ośrodku Olimpijskim Cetniewo - jednym z najlepszych tego typu obiektów w Polsce.

Podczas obozu każdego dnia odbywały się dwie jednostki treningowe. Żwirex Hadra rozegrał też dwa mecze kontrolne: Zatoka Puck (A klasa Gdańsk)-Żwirex Hadra 1:0, KS Start Mrzezino (V liga gdańska)-Żwirex Hadra 4:0 (trzy bramki padły w 3 ostatnich minutach meczu).

Obóz sportowy to jeden z etapów przygotowań do nowego sezonu 2015/16, który zapowiada się dużo ciekawiej niż poprzedni.

Mecz otwarcia po ponad dwuletniej przerwie wynikającej z remontu boiska, drużyna z Hadry rozegra z IV-ligowym Gwarkiem Tarnowskie Góry. Spotkanie zaplanowano na najbliższą sobotę o godz. 16.

Z kolei w niedzielę odbędzie się Turniej Żwirex Cup 2015, w którym oprócz gospodarza wystąpią Grom Miedźno, Motor Praszka, Unia Rędziny, Drama Zbrosławice.