Zawodniczki zespołu Herkules Kochanowice zajęły 2. miejsce w Halowym Turnieju Piłkarskim

AKC
Dziewczęta z UKS Herkules Kochanowice wystąpiły na zaproszenie klubu Gwiazda Ruda Śląska w Halowym Turnieju Piłkarskim „Pamięci Dawida”.

W turnieju zagrało siedem zespołów z Mikołowa, Świętochłowic, Rudy Śląskiej i Kochanowic.Dziewczyny rocznika 2000 zajęły drugie miejsce w turnieju. Zawodniczki wywalczyły puchar oraz srebrne medale.

Zawodniczka Herkulesa Magda Łupierz została najlepszą strzelczynią turnieju, zdobywając 8 bramek. Otrzymała za to pamiątkową statuetkę. Świetny wynik zaliczyły też piłkarki rocznik 2001 i młodsze, zajmując 3. miejsce.

Turniej przebiegał w duchu fair play i wesołej zabawy. Nagrody wręczała prezydent miasta Ruda Śląska. Dziewczyny z Herkulesa wystąpiły w składzie: Magda Łupierz, Justyna Tomys, Maja Kołek, Magda Czernikowska, Julia Wajs, Karolina Sowa, Weronika Radek, Julia Chmiel, Julia Krawczyk, Martyna Markowicz, Ola Gruszczyńska, Ania Zozgórnik, Nikola Filipiak, Krystyna Rogacz, Roksana Sowa, Klaudia Matusek, Wiktoria Stępień.