Trwa plebiscyt Sportowiec Roku 2012. Klikajcie i głosujcie na swoich kandydatów

AKC
Marcin Świerc

10-krotny medalista Mistrzostw Polski. W plebiscycie ULTRAS 2012 został uznany  najlepszym zawodnikiem biegów ultra w kraju.

W 2012 r. zajął:
 1. miejsce w 12 Godzinnym Podziemnym Biegu Sztafetowy,
1. m. w biegu Rzeźnika (rekord trasy w parze z Piotrem Hercogiem)
, 1. miejsce 24h Łysa Góra, 1. m. w Maratonie Karkonoskim 44 km,
2. m. w  biegu 7 Dolin 100 km (najlepszy Polak), 2 m. w biegu Chudy Wawrzyniec 50+, 6 m. w UMTS Majorka
Marcin Świerc 10-krotny medalista Mistrzostw Polski. W plebiscycie ULTRAS 2012 został uznany najlepszym zawodnikiem biegów ultra w kraju.

2. m. w biegu 7 Dolin 100 km (najlepszy Polak), 2 m. w biegu Chudy Wawrzyniec 50+, 6 m. w UMTS Majorka
Marcin Świerc nieprzerwanie prowadzi w plebiscycie Sportowiec Roku 2012. Wydaje się, że kwestia zwycięscy jest już przesądzona, choć z drugiej strony, 3 tys. głosów w 2 dni - to jest możliwe. Jak obstawiacie - Świerc zwycięży, czy Grabiński zrobi nam niespodziankę? Głosujcie, wszystko zależy od Was! Przypominamy, że codziennie z jednego ip możecie oddać maksymalnie 5 głosów (np. na jednego kandydata lub dowolnie inaczej dzieląc je pomiędzy nominowanymi). Nagrodą w naszym plebiscycie będzie publikacja wywiadu ze zwycięzcą głosowania oraz pamiątkowy dyplom. Celem plebiscytu jest uhonorowanie tych sportowców, którzy codziennie ciężko pracują na swoje sukcesy i przyczyniają się do promocji naszych miast poprzez sport.