Sukcesy zawodników Energii Lubliniec

BR
W Częstochowie rozegrano Grand Prix Amatorów Regionu Częstochowskiego w badmintonie. Bardzo dobre spisali się w tych rozgrywkach debliści lublinieckiej Energii.

Pierwsze miejsce zajął nasz duet Danuta Foryta – Jan Kaczmarczyk, który w finale pokonał Ulf Grey i Jarosława Ociepę. Miejsca od trzeciego do piątego także zajęli nasi reprezentanci. Miejsce na najniższym stopniu podium stanęli Barbara Jaskólska i Grzegorz Pradela, którzy wyprzedzili duety Andrzej Turowski - Piotr Górecki oraz Jacek Osadnik, Rafał Pradela.

Działacze STB Energia Lubliniec zapraszają także wszystkich chętnych do wzięcia udziału w III Otwartych Mistrzostwach Lublińca o Puchar Burmistrza.

Zapisy będą przyjmowane do 22 października. Można je wysłać telefonicznie (608-051-694), mailem ([email protected]) lub pocztą na adres Sonia Wachowska, 42-700 Lubliniec, ul. Partyzantów 9. Wpisowe wynosi 15 zł za grę pojedynczą i 15 zł od jednego zawodnika w grze podwójnej. Szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie klubu: www.stb-energia.pl.