Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Lubliniec. Jolanta Kardas ponownie dyrektorem Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu

Piotr Ciastek
Piotr Ciastek
Konkurs na stanowisko dyrektora powiatowej placówki edukacyjnej.

22 marca odbył się konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu, przy ul. Klonowej 10. Do konkursu przystąpiła jedna kandydatka, obecna dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu Jolanta Kardas.

W wyniku przeprowadzonego postępowania, Komisja Konkursowa przedstawiła Jolantę Kardas jako kandydatkę na stanowisko dyrektora szkoły. Na tej podstawie, starosta lubliniecki Joachim Smyła, w imieniu Zarządu Powiatu w Lublińcu, na dzisiejszym posiedzeniu powierzył Jolancie Kardas stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu na okres pięciu kolejnych lat szkolnych.

- W kolejnych latach sprawowania przeze mnie funkcji dyrektora chciałabym kontynuować tworzenie szkoły przyjaznej uczniom i ich rodzicom, ale też zapewniającej coraz lepsze warunki pracy pracownikom. W proces zarządzania szkołą XXI wieku będę uwzględniać szeroko rozumianą cyfryzację z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w dydaktyce. Bycie nauczycielem to wymagające zadanie, które wiąże się z dużą liczbą wyzwań na płaszczyźnie zawodowej i osobistej. Wzrost oczekiwań społecznych, ale też złożoność pracy z uczniami o różnych potrzebach edukacyjnych, a przede wszystkim dynamiczne zmiany w szkolnictwie zawodowym stawiają dyrektora i nauczycieli przed wieloma trudnościami. Zatem w mojej pracy kluczowym elementem będzie również zadbanie o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników - mówiła Jolanta Kardas, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu.

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na lubliniec.naszemiasto.pl Nasze Miasto