Letnia Szkoła Artystyczna w Koszęcinie zaprasza. Od 3 lipca do 9 sierpnia, w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” odbywają się VII Warsztaty Polskich Tańców Ludowych i Narodowych, VIII Międzynarodowa Letnia Szkoła Tańca Współczesnego oraz Warsztaty Taneczne dla Zespołów Artystycznych.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Oleksandr (gość)

Witam, szanowne Panstwo
Zapraszamy wszystkie utalentowane dzieci i mlodziez w wieku od 5 do 27 lat do udzialu w V Międzynarodowym Festiwalu Sztuki, Nauki i Kultury "Faynokray".
Festiwal bedzie się 16-18 maja 2014 w Zaporoze (Ukraina).

W ramach projektu odbędzie się Festiwal talentow, oraz darmowy rozrywkowa program po miejsc historycznych i kulturowych w Zaporożu, wycieczka po Wyspa Chortycia, warsztaty twórczy, wystawy dziecięcych rysunków, handmade i zdjęć, i inni ciekawi imprezi.

Jury Festiwalu "Faynokray" składa się z zasłużonych i ludowych artystów z Ukrainy, gwiazd kultury i showbiznesu Ukrainie, nauczycieli wiodących instytucji muzycznych i tanecznych w mieście, powiatu, regionach Ukrainy i krajów sąsiednich, zasłużonych laureatów międzynarodowych konkursów

Więcej informacji na stronie internetowej - www.faynokray.in.ua/pl