Złoto, dwa srebra i brąz po kolejnym dniu zmagań na Mistrzostwach Europy Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce [ZDJĘCIA]

Natalia Olczak Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych "START"
rchiwum Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych "START" Fot. archiwum Macieja Lepiaty z Facebook.com/Maciej-Lepiato​
23 sierpnia, w kolejnym dniu zmagań na Mistrzostwach Europy Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce zawodnicy Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „START” zdobyli kolejne medale dla Polski.

Maciej Lepiato został Mistrzem Europy w skoku w wzwyż, Łukasz Mamczarz został Wicemistrzem Europy w skoku wzwyż, Krzysztof Ciuksza zdobył brązowy medal w biegu na 100 m, Mateusz Michalski zdobył srebrny medal w biegu na 100 m, Marek Wietecki zdobył srebrny medal w rzucie oszczepem.

W trwających zmaganiach 24 sierpnia na podium stanęła Reprezentantka GZSN „START” Faustyna Kotłowska zdobywając brązowy medal w rzucie dyskiem. To nie wszystkie zmagania dzisiej. Kolejne starty przed nami.