Ważne zwycięstwo ostrowian. Ostrovia Ostrów - ASPR Zawadzkie 35:26 [ZDJĘCIA]

BIN
Piłkarze ręczni Ostrovii nie zwalniają tempa. Podopieczni Filipa Orleańskiego wygrali czwarty mecz z rzędu. Tym razem pokonali ASPR Zawadzkie 35:26

Gracze ASPR wyszli na parkiet bardzo skoncentrowani. Trochę zaskoczyli ostrowian i po 15 minutach niespodziewanie prowadzili 8:6. Ale to było wszystko na co pozwolili im gracze z Ostrowa. Szybko doprowadzili do remisu, a jeszcze przed przerwą wypracowali sobie trzy bramki przewagi - 18:15. Po zmianie stron szczypiorniści Ostrovii zdominowali wydarzenia na parkiecie. Grali bardzo dobrze w obronie i wyprowadzali zabójcze kontry. Do tego znakomicie w bramce spisywał się Filip Tarko. Po 44
minutach ostrowianie prowadzili już 26:20. Goście nie potrafili zatrzymać Krzysztofa Martyńskiego, który rozegrał bardzo dobry mecz i zdobył 10 bramek.

- W pierwszej połowie mieliśmy małe problemy z agresywną obroną gości, ale w końcu znaleźliśmy na nią receptę i zaczęliśmy budować przewagę - mówi Filip Orleański, trener Ostrovii. - Cieszę się bardzo z kolejnych dwóch punktów, które pozwoliły nam utrzymać wysokie miejsce w tabeli.