Warta straciła punkty ze Świtem

(su)
W meczu klasy B pomiędzy Olimpem-Gol Rybna i Płomieniem Lgota Mała gospodarze wygrali 4:3. Wbrew temu, co sugeruje wynik, spotkanie nie było zacięte. Do 75 min.

W meczu klasy B pomiędzy Olimpem-Gol Rybna i Płomieniem Lgota Mała gospodarze wygrali 4:3. Wbrew temu, co sugeruje wynik, spotkanie nie było zacięte. Do 75 min. Olimp-Gol prowadził 3:0, po bramkach: Piotra Łyszczarza, Pawła Mrokosa i Norberta Niedzielskiego. Później trener Robert Furch wpuścił na boisko czterech młodych graczy.

Goście trzy razy skontrowali wyrównując stan meczu. W końcówce gospodarze zdobyli zwycięskiego gola z karnego, po strzale Tomasza Trybka. Mecz toczył się przy wspaniałym dopingu około 500 kibiców. Było też nagłośnienie i bufet.

- To kibice byli największym ojcem tego sukcesu. Do końca panował superdoping - mówi R. Furch.

Pogoń Kłomnice pokonała Piasta Lubojna 5:0. W pierwszej połowie przewagę mieli przyjezdni. W ostatniej minucie do ich bramki trafił jednak Paweł Urbaniak. Jeszcze przed przerwą miejscowi nie wykorzystali karnego. W drugiej połowie Pogoń zagrała koncertowo. Do siatki trafiali: Wojciech Mularczyk (2), Karol Strycharski i Sławomir Brzeszczak.

Warta Zawada straciła punkty, po remisie na wyjeździe ze Świtem Borowno 1:1. Kmicic Kruszyna pokonał Metal Rzeki Wielkie 2:0, a Grom Cykarzew wygrał z Białą Gwiazdą Krasice 5:0.

10. Metal 14 5 23:46

Jura II Niegowa/Lelów strzeliła na trudnym terenie w Choroniu tylko jedną bramkę, ale na wagę trzech punktów. Zdobył ją z karnego Przemysław Lamch. Unia Masłońskie zdobyła w wyjazdowym meczu z Dąbrowianką Dąbrowa Zielona trzy gole, w tym jednego samobójczego. Do siatki rywala trafili Patryk Nawrocki i Karol Stachera. Orzeł Przybynów rozgromił LKS Pińczyce 7:0, a Sparta Siedlec Duży wygrała z Pająkiem Konopiska 3:2. Warta Callida Myszków pokonała Spartę II Szczekociny 2:0.

11. LKS Pińczyce 15 5 14:57

Płomień Borowe - Victoria Strzebiń 0:4, Droń - Har Droniowice - Płomień Przystajń 1:1, Promień Glinica - Błękitni Herby 8:0, Warta Kamieńskie Młyny II - MLKS Woźniki II 0:1, Płomień Łagiewniki Wielkie - Jedność Boronów II 5:1, Zieloni Molna - LKS Babienica-Psary II 2:3, Orzeł Pawonków - Unia Lisowice 7:0. Pauzował Ruch Kochanowice.

1. Promień 22 56 77:23

2. Orzeł 21 47 73:21

3. Jedność II 22 46 53:22

4. Babienica II 21 41 53:26

5. Victoria 21 37 64:24

6. Unia 21 35 56:45

7. Płomień Ł. W. 21 33 59:48

8. Warta II 22 33 43:39