Sparta Lubliniec wygrała turniej Sparta Cup 2013 [FOTO]

AKC
Sparta Lubliniec zwycięzcą Sparta Cup 2013 Fot. Adam Koza
Sparta Lubliniec okazała się najlepszym zespołem w Halowym Turnieju Sparta Cup 2013, w którym zmierzyło się w sumie 8 drużyn. Drugi zespół Sparty zajął trzecie miejsce.

Sparta Lubliniec nie dała szans gościom, wygrywając Halowy Turniej Sparta Cup 2013. W finale nasza drużyna pokonała Unię Kalety 4:2, natomiast Sparta II Lubliniec w "małym finale" ograła Odrę Miasteczko Śląskie 5:4 i ostatecznie zajęła 3. miejsce.

3. Liswarta Lisów 4 pkt. (5-6)
4. Płomień Kuźnica Marianowa 1 pkt. (3-5)

W walce o 3. miejsce Sparta II Lubliniec zmierzyła się z Odrą Miasteczko Śląskie, pokonując ją 5:4.
Finał rozegrał się pomiędzy Spartą Lubliniec i Unią Kalety, którą nasza drużyna pokonała 4:2.

Najlepszym zawodnikiem turnieju Sparta Cup 2013 został Mateusz Jaruszowiec (Sparta Lubliniec), bramkarzem Mateusz Pyka (Unia Kalety), a najlepszym strzelcem Arnold Imiołczyk z tej samej drużyny.

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio