Sparta Lubliniec pokonała Unię Rędziny 7:0!

AKC
Sparta Lubliniec pokonała Unię Rędziny 7:0. Nasi zawodnicy nie dali szans przeciwnikom z Rędzin. Od początku do końca, to oni dyktowali warunki. Ten mecz należał do Sparty.

Sparta Lubliniec pokonała Unię Rędziny 7:0! To zawodnicy z Lublińca dyktowali warunki gry. Już w pierwszej połowie meczu prowadzili wynikiem 3:0.

W kolejnej połowie spotkania poprawili wynik spotkania, umieszczając w bramce Unii Rędziny kolejne 4 piłki.

O sukcesie nie może mówić MLKS Woźniki. Remis 1:1 z Orłem Kiedrzyn i wygrana Rakowa Częstochowa II z Polonią Poraj 5:0 zaowocowały utratą pozycji lidera. Od obecnego lidera zespół z Woźnik dzielą 3 punkty.