Sparta Lubliniec goni lidera częstochowskiej okręgówki [FOTO]

AKC
Sparta Lubliniec:Pogoń Kamyk
Sparta Lubliniec:Pogoń Kamyk Fot. Stanisław Koza
Sparta Lubliniec pojechała w środę do Kościelca po zwycięstwo. Choć kilkanaście pierwszych minut na to nie wskazywało, nasza drużyna wygrała aż 6:3. Wczoraj wicelider odnotował kolejne zwycięstwo. Tym razem Sparta pokonała u siebie Pogoń Kamyk 2:1.

Sparta Lubliniec po przegranej z liderem tabeli częstochowskiej okręgówki, w kolejnych spotkaniach nie straciła żadnego punktu. Wczorajszy mecz z Pogonią Kamk, po zaciętej walce do ostatniej minuty, nasza drużyna wygrała 2:0.

Po 24. kolejce Sparta Lubliniec do lidera, Polonii Poraj traci już tylko 1 punkt. Niespodziewanie, po wygranej w środowym spotkaniu z Liswartą Lisów 5:0, Polonia uległa wczoraj Lotnikowi Kościelec 0:1.

Jeśli jesteście głodni sportowych emocji, już dziś o godz. 17 zachęcamy do kibicowania Sparcie II Lubliniec, która zmierzy się z Rybakiem Ciasna. Tymczasem porcja zdjęć z wczorajszego meczu Sparty z Pogonią Kamyk.