Reprezentanci SKB Kraśnik na Mistrzostwach Polski w lekkiej atletyce

KP
Urząd Miasta Kraśnik
Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce odbyły się w dniach 20-22 lipca w Lublinie. Wystartowali wszyscy najlepsi lekkoatleci w kraju. Nie zabrakło również zawodników SKB Kraśnik.

W biegu na 5000 metrów najlepiej zaprezentował się Kamil Jastrzębski, który zajął 5. miejsce z czasem 14.31.45.

- Chwila zwątpienia pozbawiła mnie możliwości rywalizacji o podium. Ułożyłem sobie w głowie finisz z 300m, a powinienem zareagować od razu – komentuje występ Kamil Jastrzębski na swoim profilu facebookowym.

11. miejsce zajął Kamil Młynarz z czasem 14.59.02, a Michał Biały przybiegł w czasie 15.40.20.

W biegach kobiet na 200m i 400 m bardzo dobrze zaprezentowała się wychowanka SKB Kraśnik Alicja Wrona. Zawodniczka reprezentuje obecnie barwy AZS Lublin. Zajęła ona 6. miejsce w finale biegu na 200 m ( 24.13). Startowała również w biegu eliminacyjnym na 400m (55.02).

Więcej o mistrzostwach pod linkiem: 94. PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Trzy dni z królową sportu (ZDJĘCIA)