Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Polonia pokonała w Lublińcu Spartę [ZDJĘCIA]

Krzysztof Suliga
Sparta Lubliniec - Polonia Poraj 0:2. 24 sierpnia 2013.
Sparta Lubliniec - Polonia Poraj 0:2. 24 sierpnia 2013. Fot. Stanisław Koza
Polonia pokonała w Lublińcu Spartę. To trzecie zwycięstwo drużyny z Poraja w tym sezonie.

Sparta Lubliniec zremisowała u siebie w ostatnim meczu z Orłem Kiedrzyn, Polonia zdobyła natomiast tylko punkt w konfrontacji z Jednością Boronów.

Polonia pokonała w Lublińcu Spartę
Kilka minut po rozpoczęciu spotkania przed szansą na zdobycie bramki stanęli gospodarze, ale zawodnik Sparty strzelił głową obok słupka. W rewanżu Piotr Prusko próbował zaskoczyć bramkarza gości. W 25 min. Polonia objęła prowadzenie po rzucie rożnym, po trafieniu Oskara Wyrzykowskiego, który już po raz trzeci wpisał się w tym sezonie na listę strzelców. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie zarysowała się przewaga Polonii. Od 65 minuty gospodarze zaczęli atakować, ale nie poszły za tym zdobycze bramkowe. W 73 min. Artur Opeldus wykończył natomiast kontrę porajan i było 2:0. Mecz zakończył się takim wynikiem.

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniósł MKS Myszków,m który pokonał u siebie Wartę Mstów 3:0. Wyniki pozostałych meczów: Orzeł Kiedrzyn- Warta Kamieńskie Młyny 1:3, KS Panki - Orzeł Rzerzęczyce 3:2, Znicz Kłobuck - Pogoń Kamyk 1:3, Unia Kalety - Lotnik Kościelec 1:2, Orzeł Psary Babienica - Liswarta Lisów 1:3, Jedność Boronów - Victoria Częstochowa 1:3.