Policjanci z Woźnik są w świetnej formie. Wciąż stają na podium [ZDJĘCIA]

AKC/KPP
Mundurowi z Woźnik pozostają w doskonałej formie, startują w zawodach i wygrywają. Sierż. Mateusz Pompa po raz drugi obronił tytuł mistrza Polski IMAF w Ju -jitsu fighting i mixed kumite, a sierż. szt. Agnieszka Czyżewska wygrała kolejny bieg.

3 czerwca w hali sportowej w miejscowości Nowe nad Wisłą odbyły się Mistrzostwa Polski w Sztukach Walki organizowane przez federację IMAF.

W zawodach wziął udział funkcjonariusz Zespołu Kryminalnego KP w Woźnikach - sierż. Mateusz Pompa, reprezentujący klub Shogun Żarki Letnisko.

Mateusz Pompa startował w dwóch kategoriach Po zaciętych walkach udowodnił, że nie ma sobie równych i po raz drugi obronił tytuły Mistrza Polski IMAF :Ju-jitsu fighting w kategorii do 77kg – zajął 1. miejsce. Równych Mateuszowi nie było także w Ju-jitsu mixed kumite w kategorii do 77 kg.

W czerwcu na podium stanęła także sierż. szt. Agnieszka Czyżewska. 10 czerwca reprezentowała lubliniecką komendę w biegu na dystansie 10 km II Eco Cidry Cross "Dychej na Księżej Górze" w Radzionkowie.

Ulewny deszcz i trudna trasa nie przeszkodziły biegaczce wyprzedzić pozostałe zawodniczki i pierwszej wbiec na metę.

Następnego dnia, sierż szt Agnieszka Czyżewska wzięła udział w VI Biegu Kłobuckim Biegu Leśnym na dystansie 11 km 100 metrów. Tym razem linię mety przekroczyła jako trzecia kobieta.