PANEK CarSharing świętuje urodziny i obniża ceny o 20%

Materiał informacyjny PANEK
Z okazji 20-lecia istnienia PANEK S.A w dniu jubileuszu, 26 września firma obniży ceny swojej flagowej usługi- PANEK CarSharing. Jest to największa promocja w historii marki. Wszystko będzie tańsze o 20%. Poza ceną za minutę i kilometr promocja dotyczyć będzie też pakietów dobowych, tygodniowych i miesięcznych. Obniżka obejmie również „rozszerzoną ochronę”, która zabezpiecza przed szkodami oraz przedpłaty.

Promocja Panka to oferta będzie dotyczyć wszystkich osób, które w dniu 26.09.2020 skorzystają z usługi. Jest to też promocja dla sprytnych, ponieważ zarówno pakiety jak i opcję ochrony przed uszkodzeniami można przedłużać, dobra cena może więc trwać w nieskończoność.

Według nowego cennika minutowo/kilometrowego, koszt przejechania średniej trasy w mieście wyniesie ok 15 zł (10 km, 20 minut).

Cennik obowiązujący w dniu 26.09.2020

Dużo tańsze będą również pakiety. Za dobę jazdy Fiatem 500 lub Toyotą Yaris można będzie zapłacić nawet nieco ponad 30 zł, decydując się na pakiet miesięczny. Kilometr jazdy będzie kosztował już od 0,48 zł także w przypadku wyższych klas samochodów.

Cennik obowiązujący w dniu 26.09.2020

Nowa promocja to też gradka dla osób korzystających z „rozszerzonej ochrony” czyli opcji zniesienia odpowiedzialności za szkody. 26 września będzie można dokupić tą opcję w cenie 31,40/ zł.

Cennik obowiązujący w dniu 26.09.2020

Poza dobrymi cenami PANEK zwiększa liczbę samochodów. Właśnie zaczynają się odbiory kolejnych samochodów, wkrótce w Warszawie będzie ich aż 1 200. Zwiększy się też liczba aut w innych miastach, znaczne zmiany szykują się w Poznaniu.

PANEK ma już ponad 150 stref wynajmu w całym kraju, teraz czas na zwiększenie liczby samochodów. Na początek Warszawa, tutaj właśnie kończą się odbiory kolejnej partii Fiatów 500 z podkładkami dla dzieci, po nich przyjdzie czas na inne modele, odbiory będą trwać aż do końca roku. Kolejny na mapie zmian będzie Poznań, tam także pojawią się nowe samochody i zaktualizowane strefy wynajmu.

PANEK CarSharing ma już ponad 50% rynku usług CarSharingowych w Polsce, zakomunikował również, że szykuje się do przejęcia udziałów innej firmy związanej z rynkiem współdzielonej mobilności. W tej chwili sama flota największego carsharingu w kraju opiewa na wartość około 200 000 000 zł a samochodów z dnia na dzień jest coraz więcej.

Zmiany widać także we flocie, do usługi dołączyły właśnie Lexus RC300 i BMW i8, które jest najdroższym obecnie jeżdżącym samochodem w CarSharingu na świecie. Zarząd zapowiada jednak, że to nie koniec, bo kolejny super samochód wynajmowany w klasie Extreme został już kupiony.

W ostatnim miesiącu w ofercie PANEK pojawiły się również samochody dostawcze, które również można wynająć na minuty, tutaj także zapowiada się rychła szansa rozwoju. Pojawiają się informacje, że firma myśli o kolejnych autach do przewozu towarów, które będą nieco mniejsze od wprowadzonych już Renault Masterów L3H2.

Materiał oryginalny: PANEK CarSharing świętuje urodziny i obniża ceny o 20% - Warszawa Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie