Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem bez niespodzianek [ZDJĘCIA+FILM]

AKC
Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem Kokotek 2015 zainicjowały tegoroczną edycję Biegu Katorżnika. Ze względu na liczbę zawodników, bigi pań i panów połączono. Wygrali zwycięzcy trzech poprzednich edycji.

Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem Kokotek 2015 na dystansie 1 mili (1609 km) z czasem 00:06:40 wygrał Artur Olszewski z grupy Promilowe Misie. To już jego trzecie z rzędu zwycięstwo - podobnie, jak klubowej Agaty Bąk, która ukończyła bieg z czasem 00:08:43.

Drugi wśród panów na mecie był Tomasz Kubik (00:07:33), a trzeci Tomasz Orłowski (00:07:43).

Wśród pań miejsce 2. wywalczyła Karolina Kubiak (00:08:49), a miejsce 3. Aneta Gorczyca (00:10:02).