Kolejny sukces Pedagoga

(żg)
Siatkarze Pedagoga pokonali drużynę Studenta. Fot: MAREK LIBERADZKI
W sobotę siatkarze rozegrali następną kolejkę Amatorskiej Lublinieckiej Ligi Siatkówki. Najpierw po przeciwnych stronach siatki stanęli zawodnicy XXX LO Lubliniec i Dobrych Okien.

Pierwsze dwa sety wygrało XXX LO (25:20, 27:25). Jednak Dobre Okna nie stanowiły łatwego przeciwnika, trzeciego seta wygrały bez problemu 25:13. W tie-breaku ponownie przewaga leżała po stronie XXX LO (25:19), i to oni wygrali całe spotkanie 3:1. W drugim spotkaniu walczył Pedagog Lubliniec ze Studentem Panaceum. Mecz był bardzo wyrównany i emocjonujący, bo obie drużyny mają aspiracje na zdobycie pierwszego miejsca. Jednak Pedagog zdecydowanie był górą, wygrał 3:0 (25:16, 27:25, 25:14).

Mecz pomiędzy Liderem Lubliniec i Orłami Swobody również do swego rozstrzygnięcia potrzebował tie-breaku. Spotkanie wygrały Orły Swobody, które po przegranym pierwszym secie wzięły się ostro do gry. Orły wygrały 3:1 (13:25, 25:19, 25:18, 25:14).