Katalog Ogród Leroy Merlin. Sprawdź najnowszą ofertę

Materiał informacyjny Leroy Merlin
Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Zwracając się ku naszym balkonom, ogródkom lub działkom, zaczynamy przygotowania do sezonu letniego. W nich pomoże pełen inspiracji i użytecznych informacji katalog LEROY MERLIN OGRÓD 2021.

*

Wiosenne przesilenie zbliża się dużymi krokami, zachęcając nas tym samym do opuszczenia czterech ścian i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Możliwość wyjścia na spacer do parku, praca w ogródku, przejażdżki rowerowe, bieganie w lesie czy po prostu obserwowanie przyrody sprawią nam ogromną przyjemność.

Tym bardziej, że miniony rok, spędzony pod znakiem pandemii, pokazał nam, jak ważny jest bezpośredni kontakt z naturą. Doceniliśmy m.in. mini ogródki na tarasach i balkonach, grządki przed domami, łąki zamiast trawników. Drugą młodość przeżywały także ogródki działkowe.

W przygotowaniach do nowego sezonu pomoże pełen inspiracji i użytecznych informacji katalog LEROY MERLIN OGRÓD 2021, przeznaczony dla miłośników domów i ogrodów. Na 152 stronach publikacji czytelnicy znajdą ciekawe pomysły, pomocne podpowiedzi, kompletne rozwiązania i wiele propozycji produktów utrzymanych w różnej stylistyce i po cenach na każdą kieszeń.

*

Rok 2021 pod znakiem zieleni
W tym roku wiodącym trendem staną się kreatywne pomysły i rozwiązania na samodzielne uprawy, a słowo „zieleń” będziemy odmieniać przez wszystkie przypadki. Będziemy szukać aktywności i wypoczynku poza domem, wierząc, że nawet najmniejszy ogródek może stać się azylem dla całej naszej rodziny, miejscem zabaw dla dzieci, własną intymną przestrzenią, źródłem zdrowych i smacznych warzyw, owoców i ziół.

Stawiamy na naturę
W tym roku w asortymencie i katalogu Leroy Merlin, a docelowo w polskich domach i grodach zagoszczą inspiracje prosto ze świata flory i fauny. Stawiać będziemy przede wszystkim na naturalne materiały, takie jak drewno, rattan, wiklina, szkło, ceramika, czy kamień.

Dużą popularnością cieszyć się będą przedmioty o miękkich kształtach, zdobione wzorami kwiatowymi i roślinnymi, w klasycznych kolorach ziemi, jak odcienie beżu i brązu, łagodne szarości, stłumiona żółć i wszystkie odcienie zieleni.

W nowej odsłonie dekoracji domów i ogrodów natchnieniem dla projektantów stały się sploty i plecionki, ażury, wystrzępienia, skazy, ułomności. W przyrodzie nie znajdziemy przecież prostych linii i geometrycznych form. Każda gałązka, liść, płatek kwiatu jest inny: zakręcony, wywinięty, miękki, obły, a przy tym perfekcyjny w swojej niedoskonałości. Plecionki występują na wygodnych rattanowych fotelach, wiklinowych koszach, matach i chodnikach, sznurach lampek na ogrodzeniu. Zapleciony hamak rozwieszony między drzewami i sznurkowa drabinka do wspinania tworzą swobodną, zachęcającą do wypoczynku przestrzeń.

*

Ekologia przede wszystkim
W najnowszej kolekcji Leroy Merlin na wiosnę-lato 2021 znajdziemy rozwiązania i produkty minimalizujące wpływ człowieka na środowisko naturalne. Proponowane produkty bowiem wykonane są z naturalnych, odnawialnych surowców lub nadają się do powtórnego przetworzenia.

Bezpłatny katalog jest już dostępny we wszystkich sklepach oraz w wersji on-line na stronie www.katalog.leroymerlin.pl.

Więcej informacji i inspiracji na www.leroymerlin.pl

Wiosenny sezon w sklepach Leroy Merlin już się zaczął. Zapraszamy.

*

Materiał oryginalny: Katalog Ogród Leroy Merlin. Sprawdź najnowszą ofertę - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie