Drużyna młodziczek ASPR Zawadzkie-Pawonków pokonała reprezentację Krapkowic

BR
Drużyna młodziczek ASPR Zawadzkie-Pawonków zwyciężyła w meczu rewanżowym wojewódzkiej ligi opolskiej z doświadczoną reprezentacją Krapkowic. Mecz od pierwszych minut był bardzo wyrównany.

Do przerwy rywalki prowadziły jedną bramką, jednak determinacja i wyjątkowa dyspozycja rozgrywającej ASPR-u Natalii Grabińskiej( 10 bramek) pozwoliła odrobić stratę i w końcowych minutach objąć prowadzenie.

Mecz zakończył się wynikiem 19:16 dla dziewcząt trenujących szczypiorniaka w Pawonkowie pod okiem Henryki Sukienik. Skład zwycięskiej drużyny: Marta Kopyto,Natalia Grabińska, Anna Kroll, Monika Lis, Patrycja Pytka, Anna Myrcik, Wiktoria Lech, Karolina Klimza, Sylwia Migoń, Anna Mlynek, Paulina Małczak, Karolina Mańczyk, Martyna Gambuś.

Na wyróżnienie zasługuję fakt, iż Natalia Grabińska uplasowała się w tabeli najskuteczniejszych strzelców ligi wojewódzkiej młodziczek na 6. miejscu a Wiktoria Lech znalazła się na 8. pozycji. Jest to duży sukces młodych piłkarek.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani