W połowie tabeli

(ml)
Ostatni turniej rozgrywek STS Victoria zakończyła zwycięstwem z Tychami i porażką z Pszczyną. Fot:MAREK LIBERADZKI
Odbył się ostatni turniej Ligi Młodziczek. Zawodniczki STS Victoria Lubliniec walczyły z zespołami MOSM Tychy II oraz LKS PTR Pszczyna. Mecz Lubliniec - Tychy zakończył się wynikiem 2:0 (w setach 25:16 i 25:10), ...

Odbył się ostatni turniej Ligi Młodziczek. Zawodniczki STS Victoria Lubliniec walczyły z zespołami MOSM Tychy II oraz LKS PTR Pszczyna. Mecz Lubliniec - Tychy zakończył się wynikiem 2:0 (w setach 25:16 i 25:10), Pszczyna - Tychy wynikiem 1:2, a Lubliniec - Pszczyna 1:2 (w setach 21:25, 25:16 i 10:15).

- Liga prowadzona jest systemem turniejowym "każdy z każdym" rozgrywanym w grupach, od eliminacji aż do ścisłego finału - mówi trener Ryszard Wieczorek. Na 29 drużyn zgłoszonych do rywalizacji, nasze dziewczęta zajęły 17. miejsce.

Obecną kadrę zespołu stanowią: Karolina Stąpor, Martyna Bąk, Dagmara Michoń, Anna Knopik, Katarzyna Osińska, Joanna Kreft, Mariola Deja, Maria Pietrzak, Wiktoria Duda i Wirginia Bugajska.