Jak wyglądają i ile kosztują najdroższe mieszkania w woj. śląskim? Sprawdźcie nasze zestawienie. Oferty pochodzą z serwisu gratka.pl - kliknij powyżej w "zobacz galerię".

Kilka miesięcy temu prezentowaliśmy zestawienie najdroższych domów na sprzedaż w woj. śląskim [sprawdź TUTAJ], dziś przyszła pora na najdroższe mieszkania!

TOP 20 najdroższych mieszkań na sprzedaż w woj. śląskim

Kasa na stół. Kupujemy mieszkanie! I to nie byle jakie, a najdroższe. Serwis gratka.pl, prezentujący mieszkania na sprzedaż pozwoli znaleźć również te, za które zapłacimy najwięcej w woj. śląskim.

Sprawdź dwadzieścia "wypasionych" mieszkań. Czy Waszym zdaniem są warte swojej ceny?

Zobaczcie najdroższe mieszkania w woj. śląskim! Oferty prezentujemy od miejsca 20. do 1 - czyli do najdroższego mieszkania.
Kliknijcie tutaj zobaczcie najdroższe mieszkania na sprzedaż w woj. śląskim.
Zobacz też:
Jakie mieszkania sprzedają się najlepiej, a jakie najgorzej? Home stagerka i agent nieruchomości odpowiadają


Zobacz również:

Już blisko 170 tys. ludzi polubiło fanpage, prezentujący najprawdopodobniej najgorsze mieszkaniach do wynajęcia lub sprzedaży. Zobacz TE zdjęcia:

Najgorsze mieszkania do wynajęcia - zdecydowałbyś się? [ZDJĘCIA]

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!