Serial Korona Królów MEMY. Nowy serial historyczny TVP wzbudza zdecydowanie skrajne emocje. Oczekiwania wobec telenoweli, której akcja toczy się w okresie polskiego średniowiecza, były dość spore. A wyszło... - no właśnie. Zobaczcie, co o nowym serialu "Korona Królów" myślą internauci.

Internauci bezlitośnie zaczęli wytykać potknięcia aktorów, scenarzystów i scenografów. W internecie natychmiast tez pojawiły się memy o serialu "Korona królów".

Serial Korona Królów MEMY - historyczna telenowela TVP1 na celowniku internautów [śmieszne obrazki]

Obiektem kpin internautów są głównie aktorzy grający w "Koronie królów", ich charakteryzacja i stroje. Dostało się też słabym, wynikającym z niskiego budżetu (w końcu "Korona królów" to telenowela) ujęciom sceny turnieju rycerskiego. "Korona królów" jest tez przyrównywana do innych niskobudżetowych telenowel.Serial "Korona Królów" powstawał w woj. śląskim! Czytaj więcej - KLIKNIJ tutaj.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Postanowienia noworoczne 2018 - najciekawsze memyKolęda 2018: Ile dać pieniędzy księdzu w kopercie [SONDA]Jakie mamy najczęściej postanowienia noworoczne? [TOP 12][QUIZ] Rzadko spotykane znaki drogowe.
Sprawdź, czy wiesz co oznaczają


Seriale

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

TVNWSI24 (gość)

Cały POstępowy świat śmieje się z "Korony Królów". Miała być polska Gra o Tron a jest drugi Wiedźmin. Niestety dyskusje na temat rodzaju drewna z jakiego jest gra aktorów, przysłoniły prawdziwe zagrożenie, czyli misterny plan stworzenia tasiemca, który przez lata będzie aplikował masom robotniczym najgorszą czyli polską wersję historii. Zaczyna się niewinnie od nagiej Aldony, ale z czasem będzie coraz gorzej, Kazimierz Wielki sprzymierzy się z Orbanem na Węgrzech, potem Jagiełło pod Grunwaldem pokona Merkel, unijnych komisarzy i całą masę giermków takich jak Scheuring-Wielgus, Schmidt, czy von Thun und Hohenstein. W taki sposób reżim kaczystowski będzie podgrzewał antydemokratyczne i antyunijne nastroje. Serial zakończy się po 10-ciu sezonach przekazaniem korony przez kaczora-dyktatora Mateuszowi Morawieckiemu, co raz na zawsze zaprzepaści realizację sztandarowego hasła Partii: "By żyło się lepiej!"

MożnaMnieRozstrzelaćInternetowo (gość)

.....serial prezentuje tzw. "poziom: szału nie ma, ale i jakiejś katastrofy również nie ma w nim obecnej". Jedynym mankamentem tej produkcji jest jednak "Aldona-Anna". Po prostu "aktorka" bez dykcji, a co za tym idzie, za każdym razem w wypowiedzianej kwestii, usilnie chce 'podkreślić", że rzadko czytała, bądź w ogóle czyta jakiekolwiek książki....Niemniej jednak, serial "ratują" tzw. "starzy" i "średni" aktorzy ( nie chodzi mi o wiek, a o staż aktorski ). Jednak oglądnę go do końca, bo mimo wszystko "wciąga".......

ja (gość)

....o niebieskich migdałach...:) i pierdołach prezentowanych w programach typu "pitu pitu z wakacji" "czego ja a nie on" ...itd :) :) :) :) :)

?? (gość) (Pozdrawiam.)

Trochę się ten serial rozmija z faktami. Po co więc oglądać coś co ma niby być prawdą a nią nie jest? No ale cóż - jaka telewizja taki serial (w sensie "moja prawda jest najmojsza - inna prawda się nie liczy").

Pozdrawiam. (gość)

Jak sie komus nie podoba,moze zawsze oglądac programy o debilach na wakacjach,chamskim Yeti w restauracjach albo inne wypociny,ktorych celem jest sianie demoralizacji w kraju,ktory jest solą w oku świń.

ja (gość)

Śmieszna jest ta wszechobecna krytyka TVP cokolwiek nie zrobi czy też zrobi TVP od zmiany prezenterów poprzez programy na filmach nie kończąc bo nawet sylwestrowy program był przedmiotem krytycznych opisów... budzi wielką falę opinii kreowanych przez... no właśnie przez kogo?