Zaledwie w ciągu dwóch dni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zdecydowali się usiąść za kierownicą samochodu pomimo sądowego zakazu oraz kobietę, która kierowała pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości. Nieodpowiedzialni kierowcy za swoje czyny niebawem odpowiedzą przed sądem.

Wczoraj w południe w Sadowie policjanci z posterunku w Koszęcinie zatrzymali do kontroli kierującego mercedesem. Okazało się, że siedzący za kierownicą 39-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Podobna sytuacja miała miejsce dziś do południa. Koszęcińscy policjanci zatrzymali kierującego volkswagenem caddy 36-latka. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna także posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że jest także pod wpływem alkoholu.

Miała odwagę pijana usiąść za kierownicą, ale zabrakło jej już na konfrontację z policjantami. Dziś w nocy kierująca fiatem, na widok policyjnego patrolu na ulicy Skłodowskiej w Lublińcu, nagle zawróciła i wjechała w jedną z bocznych ulic.

Gwałtowny manewr wzbudził podejrzenia mundurowych, którzy ruszyli w ślad za fiatem i zatrzymali pojazd do kontroli. Po kilku minutach stróże prawa wiedzieli już, dlaczego 52-letnia mieszkanka postanowiła tak nagle zmienić kierunek jazdy.

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w jej organizmie prawie promil alkoholu. Podczas kontroli okazało się także, że kobieta nie posiada przy sobie wymaganych dokumentów.

Nieodpowiedzialni kierowcy za swoje czyny niebawem odpowiedzą przed sądem.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!