Pizza z czekoladą pojawiła się w sklepach. Ma prawie tysiąc kalorii. Zobacz, gdzie ją kupisz Pizza z czekoladą pojawiła się w sklepach. Ma prawie tysiąc kalorii. Zobacz, gdzie ją kupisz

Pizza z czekoladą pojawiła się w sklepach. Ma prawie tysiąc kalorii. Zobacz, gdzie ją kupisz (© Instagram.com / Prosto z Półki)

Aż trudno uwierzyć, że to połączenie nie pojawiło się wcześniej na masową skalę. Doktor Oetker wprowadził do swojej oferty pizzę mrożoną Guseppe.

Mrożoną pizzę można kupić w sklepach sieci Lidl. Kosztuje niecałe osiem złotych i zamiast sosu pomidorowego z dodatkami zawiera połączenie ciemnej z białą czekoladą. W zeszłym roku pizza z czekoladą była dostępna także w serii Ristorante, również od Dr. Oetkera. Pizzę można zjeść z lodami, innymi deserami lub solo. Choć, nawet bez dodatków, pochłonięcie jej będzie wyczynem. Mrożony wypiek ma bowiem 960 kalorii.


Pizza z czekoladą jest popularnym deserem na świecie. Także w Polsce, wiele pizzerii jeszcze w latach 90’ oferowało placki z dodatkiem Nutelli.


Zobaczcie też: Czyli Żurawia 45. Tu pizzę zamówisz dwoma kliknięciami w stół!


Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mich (gość)

Jestem na siebie zły... sam zjadłem całą...
Na szczęście jest 16ta... do jutra już nic nie jem.. +bieżnia 30 minut i siłownia.....Ale.... BYŁO WARTO. Pyszna ta pizza.

Diana (gość)

Pizza zwykle kojarzy się z serem i innymi dodatkami a tu proszę słodkie połaczenie. Dla mnie pomysł spoko, próbowałam tej nowości i powiem, że całkiem całkiem.