Uroczystość obchodów Dnia Kobiet w Lisowicach połączona była z zebraniem Stowarzyszenia Rozwoju Sołectwa Lisowice. Będący w jego składzie panowie z oddaniem usługiwali dziś paniom.

Pani Sołtys Lisowic, Sylwia Strzoda, nie zapomniała jednak, że 10 marca przypada Dzień Mężczyzny i oprócz słodkiej niespodzianki, złożyła panom życzenia pomyślności i zadowolenia ze swoich dam.

Nie zabrakło też quizu, w którym do wygrania były kosmetyki. Pytania dotyczyły sołectwa i stowarzyszenia. Trzeba przyznać, że mieszkanki Lisowic doskonale orientują się w tych tematach.

Wymiana nakrycia czy serwowaniem obiadu zajęli się wyłącznie panowie, którzy z niezwykłą sprawnością i gracją podawali do stołu. To również z ich rąk wszystkie panie otrzymały kwiaty. W ramach części artystycznej, odbyła się projekcja skeczów kabaretowych dotyczących kobiet, mężczyzn, ich ról i relacji.

- Życzę paniom i sobie, żebyśmy otrzymywały kwiaty nie tylko jeden raz w roku, ale przynajmniej w tygodniu - żartowała pani sołtys.

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

technik (gość) (Obserwator)

Chyba ominąłeś/łaś fragment artykułu: "Uroczystość obchodów Dnia Kobiet w Lisowicach połączona była z zebraniem Stowarzyszenia Rozwoju Sołectwa Lisowice"..

Obserwator (gość)

Dziennikarz wie lepiej ? Fajny przykład z tych Lisowic było Zebranie Członków Stowarzyszenia a artykuł o Święcie Kobiet -super !

Lubliniczanin (gość)

Widać Pan Mańka ma mocne parcie na szkło. Nie może przeboleć, że nic o jego działalności nie zostało wspomniane. Lepiej porozmawiałby pan osobiście z Panią Redaktor a nie zachowywał się jak prostak. Akurat co do dziennikarzy chyba nie muszą się zapowiadać. To ich praca pojawiają się tam gdzie coś się dzieje, no chyba że ktoś ich grzecznie wyprosi. Czemu Pan Mańka tego nie zrobił skoro miał powód? Tego nie wie nikt

Lubliniczanin (gość)

Uważnie przeczytałem wszystkie poniższe komentarze i wywnioskowałem, że to nie Pan Mańka "jest przykładem chamstwa i braku kultury".Każdy również redaktor składający wizytę powinien się zapowiedzieć

Lubliniczanin (gość) (Marian Mańka)

Żałosny jest pan. Nie wiem co pan robi w tym stowarzyszeniu ale dla mnie oceniając pana komentarz jest pan ZEREM!!!! jest pan przykładem totalnego chamstwa i braku kultury. Powinien pan przeprosić panią Redaktor za to zachowanie. Napisałbym bardziej niecenzuralne słowa ale nie będę zniżał do pana poziomu. Pozdro Marian

P.S. (gość)

..Panie Mańka...trochę nieelegancko ocenił Pan wizytę przedstawicieli prasy, których zadaniem i pracą jest opisywanie wydarzeń z sołectw - nie tylko lisowickiego..a stworzenie artykułu i jednoczesne promowanie wsi w mediach jest chyba dobrym przykładem... a nie jak to Pan określił "takim nie wiadomo czym"..

Mordeczko ty moja (gość) (Marian Mańka)

Zamiast promować wieś to robisz wieś panie MAŃKA. Takie rzeczy to się pisze mailem chyba że nie umiesz założyć sobie maila.. W co jestem w stanie uwierzyć po tym jak się na ciebie patrzy..

KOMOR (gość)

Mańka co ty zrobiłeś dla Lisowic...Ludzie się z Ciebie śmieją we wsi w której byłeś dwie kadencje sołtysem...Nic tylko potrafisz wprowadzać konflikty z mieszkańcami sołectwa i nie tylko.

AKC

No tak, biję się w pierś, że w wolną niedzielę pozwoliłam sobie odwiedzić dwie miejscowości, by pokazać jak w nich świętowano Dzień Kobiet. Gwarantuję Panu, że więcej się to nie powtórzy.
Z poważaniem, Aneta Kaczmarek

Marian Mańka (gość)

Pani redaktor wprosiła się na końcową i nieoficjalną część Walnego Zebrania Członków Sołectwa Lisowice. Gdyby "wpadła'' wcześniej lub porozmawiała z członkami zarządu to by dowiedziała się o wielu ciekawych i ważnych rzeczach, o nagrodach dla naszego stowarzyszenia od Marszałka Województwa Śląskiego i Śląskiego Związku Gmin i Powiatów, o wykonanych projektach w 2012 roku i realizowanych w bieżącym oraz inicjatywach stowarzyszenia na rzecz wsi. A tak powstał artykuł o święcie kobiet które minęło, w dniu święta mężczyzn - takie nie wiadomo co... z poważaniem Marian Mańka -członek stowarzyszenia.