Lublinieccy policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziła nieobecność widzianego chwilę wcześniej pasażera. Kierowca wyjaśnił, że poszedł tylko na chwilę do kolegi. Kiedy wracał do samochodu i zobaczył policjantów... zmienił kierunek i zaczął uciekać. Chwilę później mundurowi wiedzieli już dlaczego nie miał ochoty na spotkanie.

W rejonie ulicy ZHP w Lublińcu policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi, w którym znajdował się kierowca i pasażer. Kilka minut przed podjęciem kontroli, mundurowi widzieli w samochodzie trzech mężczyzn.

Zapytany o drugiego pasażera, 24-letni kierowca wyjaśnił że kolega poszedł tylko na chwilę do znajomego. W trakcie wykonywanych czynności, policjanci zauważyli znanego im z widzenia młodego człowieka, który podążał w kierunku audi. Ten natomiast, w chwili gdy zobaczył mundurowych, zmienił kierunek i podjął próbę ucieczki.

Policjanci podjęli pościg i chwilę później uciekinier, którym okazał się 32-latek z Hadry był już zatrzymany. Po drodze wyrzucił woreczek, z zawartością ponad 2 g marihuany. Mężczyzna został przesłuchany, a śledczy ustalają teraz skąd miał narkotyk.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!