Lubliniec: Uciekał przed policjantami. Miał powód...

Lublinieccy policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziła nieobecność widzianego chwilę wcześniej pasażera. Kierowca wyjaśnił, że poszedł tylko na chwilę do kolegi. Kiedy wracał do samochodu i zobaczył policjantów... zmienił kierunek i zaczął uciekać. Chwilę później mundurowi wiedzieli już dlaczego nie miał ochoty na spotkanie.

W rejonie ulicy ZHP w Lublińcu policjanci zatrzymali do kontroli kierującego audi, w którym znajdował się kierowca i pasażer. Kilka minut przed podjęciem kontroli, mundurowi widzieli w samochodzie trzech mężczyzn.

Zapytany o drugiego pasażera, 24-letni kierowca wyjaśnił że kolega poszedł tylko na chwilę do znajomego. W trakcie wykonywanych czynności, policjanci zauważyli znanego im z widzenia młodego człowieka, który podążał w kierunku audi. Ten natomiast, w chwili gdy zobaczył mundurowych, zmienił kierunek i podjął próbę ucieczki.

Policjanci podjęli pościg i chwilę później uciekinier, którym okazał się 32-latek z Hadry był już zatrzymany. Po drodze wyrzucił woreczek, z zawartością ponad 2 g marihuany. Mężczyzna został przesłuchany, a śledczy ustalają teraz skąd miał narkotyk.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane