W policyjnym areszcie trzeźwieje mężczyzna, który wczoraj podczas kłótni z rodziną postanowił użyć argumentu siły. Policjanci wdrożyli procedurę Niebieskiej Karty w celu ustalenia czy pijany 59-latek jednorazowo nie zapanował nad nerwami czy znęca się nad najbliższymi.

Wczoraj po południu policjanci interweniowali wobec 59-letniego mieszkańca Kochcic, który będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę z domownikami. Pijany agresor po powrocie do domu krzyczał, a w pewnym momencie uderzył swoją żonę i córkę.

W obawie przez kolejnym wybuchem agresji mężczyzny, policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu i doprowadzeniu go do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu damski bokser odpowie za zakłócenie spokoju.

Obecni na miejscu zdarzenia mundurowi nie mieli pewności, że wczorajsza sytuacja była tylko jednorazowym incydentem, w związku z powyższym podjęli decyzję o wdrożeniu procedury Niebieskiej Karty, która ma pomóc w ustaleniu, czy w rodzinie nie dochodzi do zjawiska przemocy.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!