Prezentujemy kolejny już materiał o zarobkach. Wcześniej publikowaliśmy raporty m.in. o zarobkach górników, nauczycieli, pracowników dyskontów czy policjantów - teraz przyszła kolej na zarobki w księży. Ile zarabiają duchowni? Sprawdziliśmy to - kliknij w galerię powyżej.


Praca

Komentarze (76)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Katolik wierzący w Boga, nie proboszcza (gość)

Księża nie zarabiają !!! Zarobek to przychód OPODATKOWANY, a oni nie wiedzą co to rachunek, faktura, podatek !!! Potrafia tylko wyciągać rękę po kasę od wiernych. Ksiądz w pewnej miejscowości koło Żywca (nadzieja, że wreszcie na wylocie z parafii) od lat tylko potrafi ogłaszać SKŁADKI. Ostatnio zbudował grotę (ciekawqe czy miał pozwolenie) a potem postawił na jej szczycie krzyż -0 za około 10 tysięcy złotych. Tak podaje kwoty - około 10 tysięcy to może być pięć tysięcy jak i pięćdziesiat tysięcy. Wieża koscielna upstrzona jest antenami telefonii komórkowej, jednak nikt z rady parafialnej nie potrafi powiedzieć ile miesięcznie z tego wyciąga. Pewnie ma umowę podpisaną imiennie.

prawda na tacy (gość)

Najbardziej stabilna w Polsce i ekonomiczna posada - to jest w Polsce posada Księży i Biskupów, którzy nigdy nic w życiu nie wytwarzają ani nie produkują a zawsze mają świetne wypłaty i emerytury - bo to jest prawda i fakty.

araya (gość) (greg)

Na kolana chamie. I jedziesz w pokucie 10 zdrowasiek. A na ofiarę minimum 5 dyszek, bo za takie teksty jezusek się do ciebie wypnie swoim żydowskim tyłkiem, a Lucyfer tak cię dziabnie widłami w rzyć, że przy pierdnięciu zabrzmi ave maria.

dzięki za uwagę (gość)

Hierarchowie KOŚCIELNI np. arcybiskup Sławoj Leszek Głódź, który pobiera generalską emeryturę wysokości 10 ,5 tyś zł, za 13,5 lat służby do tego po odejściu otrzymał odprawę wysokości 250 tyś zł obecnie do tego pobiera kościelną pensję wysokości 4,5 tyś zł razem daje nam to 15 tyś miesięcznie wszystko z budżetu państwa. .

sierżant (gość)

Zawiercioki moga sobie podać rękę z mieszkańcami Przemyśla. Dlaczego ? - bo tak jak Zawircie tak i Przemyśl jest zagłębiem wyborców PISu. W każdym razie wiem jedno, że w 1975 roku jak byłem w wojsku, w jednostce wojskowej w Bydgoszczy szef kompani objaśniał chłopakom z okolic Przemyśla działanie kranów i ogólnie wyposażenia WC !!!.

Kot (gość)

PIS to kwestia mentalności. Z nimi nie ma dyskusji, są ograniczeni do bólu. W razie wątpliwości - prezes wie najlepiej...

maja (gość)

Proszę napisać ile zarabiają bibliotekarze, ale Ci co pracują na wypożyczalniach bezpośrednio z czytelnikiem nie Ci z administracji.i marketingu

RustY (gość)

Odgrzany kotlet i prawilniaki oraz miłujący bliźniego katolicy szczekają. Konkretnie jeden lub dwa sądząc po wpisach. Szczekajcie, kundle bez mòzgu. Zdechnieciecie jak ameby bez krzty rozumu w całym swoim zasrranym życiu. Skończycie tak jak żyliście - jako nawóz. Ku radości opasłego proboszcza, bo na pogrzebie zarobi.

katol (gość)

komu są potrzebne takie artykuły , a co was to obchodzi ile zarabiają duchowni??? W sytuacji gdy islam zalewa Europę jeszcze wy podburzajcie naród , Chcecie koniecznie by kościół u nas padł tak jak pada na zachodzie .Ciapaci tylko na to czekają .