Ile zarabiają księża? Sprawdziliśmy! [raport płacowy]

Prezentujemy kolejny już materiał o zarobkach. Wcześniej publikowaliśmy raporty m.in. o zarobkach górników, nauczycieli, pracowników dyskontów czy policjantów - teraz przyszła kolej na zarobki w księży. Ile zarabiają duchowni? Sprawdziliśmy to - kliknij w galerię powyżej.

oprc. kad

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

27.11.2017, 11:15

Księża nie zarabiają !!! Zarobek to przychód OPODATKOWANY, a oni nie wiedzą co to rachunek, faktura, podatek !!! Potrafia tylko wyciągać rękę po kasę od wiernych. Ksiądz w pewnej miejscowości koło Żywca (nadzieja, że wreszcie na wylocie z parafii) od lat tylko potrafi ogłaszać SKŁADKI. Ostatnio zbudował grotę (ciekawqe czy miał pozwolenie) a potem postawił na jej szczycie krzyż -0 za około 10 tysięcy złotych. Tak podaje kwoty - około 10 tysięcy to może być pięć tysięcy jak i pięćdziesiat tysięcy. Wieża koscielna upstrzona jest antenami telefonii komórkowej, jednak nikt z rady parafialnej nie potrafi powiedzieć ile miesięcznie z tego wyciąga. Pewnie ma umowę podpisaną imiennie.

27.11.2017, 09:56

Najbardziej stabilna w Polsce i ekonomiczna posada - to jest w Polsce posada Księży i Biskupów, którzy nigdy nic w życiu nie wytwarzają ani nie produkują a zawsze mają świetne wypłaty i emerytury - bo to jest prawda i fakty.

27.11.2017, 09:43

Tak mało biedaczyska zarabiają to skąd mają na drogie samochody? No chyba, że kradną

27.11.2017, 09:13

Na kolana chamie. I jedziesz w pokucie 10 zdrowasiek. A na ofiarę minimum 5 dyszek, bo za takie teksty jezusek się do ciebie wypnie swoim żydowskim tyłkiem, a Lucyfer tak cię dziabnie widłami w rzyć, że przy pierdnięciu zabrzmi ave maria.

26.11.2017, 21:35

księża pedofile i pedały Polsko dokąd zmierzasz ciemny ludzie

26.11.2017, 20:34

Hierarchowie KOŚCIELNI np. arcybiskup Sławoj Leszek Głódź, który pobiera generalską emeryturę wysokości 10 ,5 tyś zł, za 13,5 lat służby do tego po odejściu otrzymał odprawę wysokości 250 tyś zł obecnie do tego pobiera kościelną pensję wysokości 4,5 tyś zł razem daje nam to 15 tyś miesięcznie wszystko z budżetu państwa. .

26.11.2017, 20:33

Zawiercioki moga sobie podać rękę z mieszkańcami Przemyśla. Dlaczego ? - bo tak jak Zawircie tak i Przemyśl jest zagłębiem wyborców PISu. W każdym razie wiem jedno, że w 1975 roku jak byłem w wojsku, w jednostce wojskowej w Bydgoszczy szef kompani objaśniał chłopakom z okolic Przemyśla działanie kranów i ogólnie wyposażenia WC !!!.

26.11.2017, 20:31

PIS to kwestia mentalności. Z nimi nie ma dyskusji, są ograniczeni do bólu. W razie wątpliwości - prezes wie najlepiej...

26.11.2017, 20:30

Kluczem do sukcesu PISu - jest kościół i ciemny lud z okolicznych wioch.

26.11.2017, 19:23

greg ty sie lecz w poradni psychiatrycznej bo szkodzisz i kosciolowi i pisowi

26.11.2017, 17:37

Proszę napisać ile zarabiają bibliotekarze, ale Ci co pracują na wypożyczalniach bezpośrednio z czytelnikiem nie Ci z administracji.i marketingu

26.11.2017, 09:54

ile ZUS bierze księdzu?

26.11.2017, 09:43

Pięknie powiedział katolik :)

26.11.2017, 01:00

Odgrzany kotlet i prawilniaki oraz miłujący bliźniego katolicy szczekają. Konkretnie jeden lub dwa sądząc po wpisach. Szczekajcie, kundle bez mòzgu. Zdechnieciecie jak ameby bez krzty rozumu w całym swoim zasrranym życiu. Skończycie tak jak żyliście - jako nawóz. Ku radości opasłego proboszcza, bo na pogrzebie zarobi.

25.11.2017, 23:52

komu są potrzebne takie artykuły , a co was to obchodzi ile zarabiają duchowni??? W sytuacji gdy islam zalewa Europę jeszcze wy podburzajcie naród , Chcecie koniecznie by kościół u nas padł tak jak pada na zachodzie .Ciapaci tylko na to czekają .

25.11.2017, 22:07

To jest wątek dotyczący artykułu Ile zarabiają księża? Sprawdziliśmy! [raport płacowy]

09.11.2017, 16:13

a ile zarabia ta banda sędziowskich chwastów - to dopiero POpaprana szajka

09.11.2017, 16:10

"prowda" - 100% racji - a ty chwaście POpaprany - WON na OUT

09.11.2017, 16:06

rakiem na Polskim organizmie są takie szmaty i chwasty jak ty - oszołomie. Chwasty się neutralizuje

09.11.2017, 16:04

100% pedał - POpapraniec

09.11.2017, 16:02

Ciebie ty szmato - pierwszego

09.11.2017, 16:01

won z antykościelnym bydłem

09.11.2017, 16:00

ty antykościelny śmieciu

09.11.2017, 15:59

Bzdury POpapranych szmat - nie cytować tu onetu bo to niemiecki portal - same folksdojcze

29.08.2017, 07:53

Niestety, kościół zawsze trzymał sztamę z tymi, którzy byli silniejsi. Nie inaczej było z Hitlerem i III rzeszą. Jak Watykańskie gnidy wyczuły skąd wieje wiatr to zaraz się skumały z nazistami. I nie przeszkadzało im ludobójstwo, w sumie przy ilościach wymordowanych ludzi przez kościół holokaust to marna pierdzenie.