Herkules Kochanowice wrócił z Głuchołazów ze srebrnymi medalami [ZDJĘCIA]

AKC
Herkules Kochanowice wziął udział w I Zimowym Turnieju Kobiet w Piłce Nożnej o Puchar Szefa Banderozy. W turnieju wystartowało osiem zespołów dziewcząt rocznika 1999-2002 z woj. małopolskiego, łódzkiego, śląskiego, mazowieckiego. Bardzo dobrze w tym turnieju zaprezentowały się dziewczęta z Kochanowic, które w końcowej klasyfikacji turnieju zajęły 2. miejsce.

Herkules Kochanowice w rozegranych siedmiu meczach wygrał pięć spotkań, jedno zakończyło się remisem i jedno przegran. Zwycięzcą turnieju został zespół ze Zgierza, a 3. miejsce zajął zespół KKS Zabrze.

Zawodniczka z Kochanowic, Stefania Wodarz, została najlepszym strzelcem turnieju. Zespół z Kochanowic otrzymał z rąk szefa ośrodka Banderozy pamiątkowy puchar, a wszystkie dziewczęta srebrne medale.

Oprócz sportowych zmagań, organizatorzy zafundowali zawodniczkom dodatkową atrakcję w postaci wizyty w Czechach, gdzie dziewczęta miały okazję postrzelać z łuku i skorzystać z seansów w jaskini solnej.

Zespół Herkulesa Kochanowice wystąpił w składzie: Krystyna Rogacz, Stefania Wodarz, Sandra Knejska, Magda Łupierz, Justyna Tomys, Zuzia Maruszczyk, Patrycja Cwalina, Ola Gruszczyńska, Wiktoria Stępień, Anna Kołek, Kinga Jeziorska, Dominika Skubis, Julia Krawczyk.