Kampania #KOCHAMKOKOTEK #WSPIERAMKOKOTEK nabrała prędkości. W ciągu dwóch tygodni lublinieccy harcerze zebrali już ponad 10 tys. zł. Oznacza to, że mają już środki na zakup dwóch namiotów.

Na stronie kampanii www.pomagamy.im/KOKOTEK pojawiły się kolejne wywiady z harcerzami i byłymi instruktorami Hufca ZHP Lubliniec. Grono wspierających Super Bohaterów liczy 83 osoby.

- Lublinieckie firmy i nie tylko włączyły się w pomoc zostając Przyjaciółmi Kampanii, których nazywa się Mecenasami. W skład grupy Przyjaciół wchodzą: Fundacja Przedsiębiorczości PL z Kluczborka, ShootersFactory – Tomasz Kwintal, Neotherm z Bielska Białej, Sieć Szkół Naczyńscy oraz dwie firmy, które chcą pozostać anonimowe - informuje Piotr Widera, rzecznik prasowy ZHP Lubliniec.

Do końca kampanii zostało jeszcze 21 dni.

- Obieramy kierunek na kolejny, trzeci namiot. Wierzymy, że czas, który jeszcze został, pozwoli nam osiągnąć nowy cel - mówi Piotr Widera.

Tymczasem kartka #KOCHAMKOKOTEK zawitała do kolejnych miejscowości i miejsc: Islandia, Praga, Rzym, Warszawa i Beskidy. Harcerze czekają na kolejne piękne fotografie.
Już teraz są zdania, że kampania to olbrzymi sukces młodych ludzi z Lublińca.

- Niektóre kampanie osiągnęły to, co chciały, ale dopiero przed samym zakończeniem zbiórki. A nasi harcerze mają jeszcze dużo czasu, aby powalczyć o kolejny cel.
Jednym słowem Internet „zakochał” się w Kokotku. Wszyscy KOCHAMY KOKOTEK - zapewnia rzecznik lublinieckiego hufca ZHP.

Zdjęcia – ZHP Lubliniec

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!