Jak poinformował portal 40ton. net, w piątek jeden z policjantów częstochowskiej drogówki nie zdążył wyhamować przed stojącymi w korku samochodami i uderzył w ciężarówkę na DK 1. Policjant został ukarany mandatem.

Portal 40ton.net poinformował Czytelnik Marcin. Jak udało się nam dowiedzieć, do zdarzenia doszło w piątek po południu na trasie DK 1.

- Policjant Wydziału Ruchu Drogowego został ukarany mandatem. Uszkodzony został radiowóz alfa romeo, który został zakupiony w 2010 roku. Uszkodzenia nie są poważne, a samochód zostanie naprawiony - mówi Marta Ladowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

Zgodnie z policyjnymi procedurami na miejscu zdarzenia pojawił się przedstawiciel kierownictwa KMP w Częstochowa, a także drugi patrol, który pod nadzorem przełożonego, wykonał wszystkie niezbędne czynności.

Kolizję z udziałem radiowozów nie są zdarzeniami nietypowymi. Kilka lat temu w Herbach doszło nawet do zderzenie dwóch radiowozów.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃWiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!