Rynek pracy dynamicznie się zmienia. Za kilkanaście lat niektóre z zawodów przestaną istnieć, a na rynku potrzebni będą fachowcy z dziedzin dziś nam nieznanych. Jakie umiejętności, cechy charakteru, kwalifikacje są potrzebne, aby utrzymać się na rynku? Autorem badania jest m.in. międzynarodowa grupa edukacyjna Pearson. Kliknijcie w zdjęcie, aby poznać wyniki raportu.


Hallo

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ds (gość)

i stacje benzynowe - niech sobie wmawiaja o nowoczesnych technologiach, prawda jest taka, poza ta bajka o pieknej cywilizacji, ze czlowiek jest chciwy, zepsuty, nadużywa władzy, poniewiera innymi, ma wybujałe ego, chce nasladować zle wzorce - człowieka hamuje jego własna natura bo nie oszukujmy się, technologia tesli i ,free energy i wiele technologii jest ukryte przed zwykłym człowiekiem a to co dostajemy jak np drony, było już ponad 30 lat temu w armii a kto wie czy nie dalej. to samo paliwa - śmiało moglibyśmy już mieć elektryczne auta czy inne mniej szkodliwe i tansze w eksploatacji - ale koncerny paliwowe nie pozwola póki ten cały system się nie zapadnie jednego dnia i albo wszystko wyjdzie na jaw, albo ludzkosc da sie zrobic w konia, znowu dajac sie nabrac na jakiegos wybawce ktory naobiecuje nam niewiadomo co, a skonczy jak każdy - tylko tym razem z globalna dyktatura - jesli mi niewierzycie wejdzie na youtube i wpiszcie fraze "killer drones" - sterowane mini drony przez sztuczna inteligencje , czy bron laserowa i drony wyposażone w nią...to straszne co czeka przyszle pokolonia - totalna inwigilacja - ja nie wytrzymam!!

ds (gość)

zawody ktore nigdy nie umrą to zaklad pogrzebowy. nawet prostytutki musza sie martwic bo sa juz super realistyczne lalki, a niedlugo z SI.