Wybierz region

Wybierz miasto

  Oziębała w Zagłębiu

  Autor: (su)

  2007-02-23, Aktualizacja: 2007-02-22 14:09 źródło: Dziennik Zachodni

  Przemysław Oziębała został zawodnikiem drugoligowego Zagłębia Sosnowiec. W poniedziałek doszło do transferu definitywnego tego zawodnika z Zielonych Żarki. Oziębała miał m.in.

  Przemysław Oziębała został zawodnikiem drugoligowego Zagłębia Sosnowiec. W poniedziałek doszło do transferu definitywnego tego zawodnika z Zielonych Żarki. Oziębała miał m.in. propozycję z Rakowa Częstoiochowa, ale po pobycie na zgrupowaniu z Zagłębiem zdecydował się ostatecznie na ten klub.

  - Cieszymy się, że chłopakowi od nas udało się wybić. Otwierają się przed nim bardzo duże możliwości. Dla młodych zawodników Zielonych to dodatkowa motywacja. Widzą bowiem, że nawet z naszego niewielkiego klubu można się przebić wysoko. Warto solidnie trenować i poświęcać na to czas, bo ktoś może ich wypatrzyć tak jak było to w przypadku Przemka. jego zobaczył w akcji Wojciech Rudy, który jest menedżerem zagłębia. Był u nas na przegranym przez nas meczu z Łabędami, a Oziębała dostał wtedy czerwoną kartkę. Bardzo pochlebnie o Przemku wypowiadał się trener Zagłębia. Oziębała urodził się w 1986 r. Jest napastnikiem, który niejednokrotnie pokazał, że ma świetną intuicję i potrafi strzelać bramki. To nie jedyny obecnie przypadek zainteresowania znanych klubów piłkarzami z regionu częstochowskiego. Do Legii Warszawa trafi prawdopodobnie 17-letni Piotr Ściebura z Pogoni Kamyk.

  Zieloni otrzymali od Zagłębia za swego wychowanka ekwiwalent finansowy zgodnie ze stawkami PZPN. Do tego mają dostać trochę sprzętu i rozegrać z Zagłębiem sparingi. Dotyczy to i seniorów i młodzieżowych grup.

  Sonda

  Uczniowie jednej z katowickich szkół zażądali wprowadzenia mundurków.Czy sądzisz że to dobry pomysł?

  • Tak (68%)
  • Nie (29%)
  • Trudno powiedzieć (4%)